4.5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
ש.י. שרון פינוי פסולת ושירותי איכות הסביבה
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3253990
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת שרון שי פינוי פסולת ושירותי איכות הסביבה הוקמה בשנת 1996, ומאז דואגת שהפסולת שלכם לא תפריע לאף אחד – לא לכם, לא לשכניכם וגם לא לרשויות המקומיות, בכל אזורי השרון והמרכז.

איך אנחנו עושים זאת? בעזרת פינוי פסולת באמצעים מקצועיים ולאתרים מורשים!

חברתנו מספקת שירותי פינוי פסולת מכל הסוגים, ומשרתת בנאמנות רשויות מקומיות, לקוחות עסקיים ואנשים פרטיים. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה שירות השכרה של מכולות ודחסנים, כאשר בחברה ניתן לשכור מכולות בכל גודל: 6, 8, 12, 20 ו-32 קוב, בהתאם לדרישות ולצרכים של הלקוחות. השירות מוגש לפי דרישה ובזמינות מיידית. ניתן לשכור מכולות ודחסנים על בסיס יומי או תקופתי.
 
 

סוגי הפסולת שאנו מפנים:

 
  • פסולת ביתית
  • פסולת תעשייתית
  • פינוי פסולת בניין באמצעות משאיות רמ-סע
 

שומרים על הסביבה!

 
אחת המטרות המרכזיות בפעילותנו היא לשמור על הסביבה, ולכן אנחנו מפנים את הפסולת לאתרים מורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה. באתרים אלו הפסולת נקלטת ומטופלת בהתאם לכל דרישות החוק.
 
 
 
פינוי גזם
 
 
 
 

שירות פינוי פסולת לקבלנים

 
חברתנו עובדת בצמוד לקבלנים, ומספקת להם אישורי התקשרות לצורך קבלת אישורים לתחילת בנייה על פי דרישות הוועדה המקומית. כמו כן, בסיום הבנייה ואחרי פינוי הפסולת כנדרש, הקבלנים מקבלים את כל האישורים המחויבים לצורך הפקת טופס 4.
 

עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 
פינוי פסולת אינו דבר של מה בכך, ומהווה חלק מרכזי בשמירה על סביבה נקייה ועל האסתטיקה. בתחום פינוי הפסולת ישנם חוקים, תקנות ותקנים רבים, שכל חברה מקצועית בתחום חייבת לעמוד בהם. כחברה ותיקה ומקצועית, אנו עומדים בכל התקנים, ומבצעים כל עבודה במהירות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. יש לנו מודעות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה, כאשר חרטנו על דגלנו את ערכי המקצועיות, שירות מכל הלב וללא פשרות. כך אנו מבטיחים שכל לקוחותינו יהיו מרוצים, ולא פחות חשוב, יפעלו בהתאם לדרישות החוק בתחום ההגנה על הסביבה.

לשרון שי פינוי פסולת ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים מכל הסוגים ובכל ההיקפים, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור קבלנים ולקוחות עסקיים אחרים. במשך השנים הרבות סיפקנו שירות איכותי ומקצועי לחברות מובילות במשק, ובהן: צמח המרמן, סיון ביצוע, רמי שבירו הנדסה בע"מ, גרין מבנים בע"מ, אשטרום הנדסה ובנייה, תדהר בנייה בע"מ ורבים נוספים.

למידע ולפרטים נוספים, צרו איתנו קשר: 072-3253990.
 
פינוי פסולת